اخبار > بوی ماه مهر در دانشکده علوم پزشکی اسفراین با ورود 69 دانشجوی جدید


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

بوی ماه مهر در دانشکده علوم پزشکی اسفراین با ورود 69 دانشجوی جدید

به گزارش مفدا، دانشکده علوم پزشکی اسفراین بوی ماه مهر را  با ورود 69 دانشجوی جدید تجربه کرد.

معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی_ فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفت و گو با خبرنگار مفدا گفت : در مهر ماه امسال این دانشکده میزبان 69 دانشجوی ورودی جدید بود.

دکتر علی اصغر نشاط با بیان اینکه از این تعداد 38 دانشجو درشته پرستاری ، 16 دانشجو در رشته بهداشت عمومی و 15 دانشجو نیز در رشته بهداشت حرفه ای ثبت نام کرده اند افزود : اسامی و تعداد پذیرفته شدگان رشته فوریت پزشکی نیز در نیمه دوم سال تحصیلی اعلام می شود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون همه ی دانشجویان در کلاس های درسی خود حاضر هستند گفت : کلاس های دانشجویان در رشته بهداشت حرفه ای از نیمه دوم سال تحصیلی آغاز می شود.

معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی_ فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه این دانشکده در جهت رفاه دانشجویان دو خوابگاه پسرانه و یک خوابگاه دخترانه را پیش بینی کرده است گفت : تمامی دانشجویان غیر بومی در خوابگاه ها اسکان داده شده اند.

دکتر علی اصغر نشاط ضمن آرزوی سال تحصیلی سرشار از موفقیت برای دانشجویان عزیز گفت : این  دانشکده با هدف افزایش رفاه دانشجویان، مجموعه ی چند منظوره رفاهی و دانشجویی را که دارای سلف سرویس ، مرکز آزمون مجازی ، سالن کنفرانس ، نماز خانه و سالن همایش است را در دست بهره برداری دارد.

 

١٣:٥٧ سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ / شماره: ٤٤٧٢ / تعداد نمایش: 233 / گروه خبری: اخبار