اخبار > دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیروی قراردادی پزشک خانواده جذب می کند


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیروی قراردادی پزشک خانواده جذب می کند

به گزارش روابط عمومی ، سرپرست اداره توسعه سازمان و منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : این دانشکده در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود ، نیروی قراردادی پزشک خانواده استخدام کند.

مهدی توحیدی در گفت و گو با خبرنگار وبدا با بیان اینکه طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری اجرای طرح پزشک خانواده در مناطق روستایی و شهرهای بالای 20 هزار نفر، دانشکده علوم پزشکی اسفراین در نظر دارد 4 نفر از افراد واجد شرایط را جذب کند افزود : این افراد از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی حضوری و طی مراحل گزینش به صورت  قرارداد پزشک خانواده روستایی و قرارداد شرکتی و یک نفر هم به صورت قرارداد خرید خدمت جذب می شوند.

وی گفت: متقاضیان می توانند از روز شنبه 14 مهر تا سه شنبه 17 مهر ماه از ساعت 8 صبح تا 15 بعد از ظهر برای ثبت نام حضوری به آدرس خیابان طالقانی ، دانشکده علوم پزشکی اسفراین ، اداره توسعه سازمان و منابع انسانی مراجعه نمایند.

  سرپرست اداره توسعه سازمان و منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه متقایان سه قطعه عکس ، اصل آخرین مدرک تحصیلی ، اصل کارت ملی و شناسنامه و اصل مدارک مبنی بر بومی بودن را باید با خود به همراه داشته باشند افزود : متقاضیان می توانند  برای اطلاع از رشته های مورد نیاز به سایت دانشکده علوم پزشکی اسفراین به آدرس www.esfrums.ir  مراجعه نمایند.   

آگهی استخدام

 

١١:٠٥ يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧ / شماره: ٤٤٨٧ / تعداد نمایش: 366 / گروه خبری: اخبار