اخبار > دیبران کانون ها و شورای صنفی دانشجویی رو در رو با رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دیبران کانون ها و شورای صنفی دانشجویی رو در رو با رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دیبران کانون ها و شورای صنفی دانشجویی  رو در رو با رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش مفدا، شب گذشته دبیران کانون ها و شورای صنفی دانشجویی و شهرداران خوابگاه ها رو در رو با رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت و گو کردند.    

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این نشست با بیان اینکه محیط دانشجویی همواره محیطی پویا و شاداب است گفت : دوران دانشجویی بهترین زمان برای ساختن آینده ای روشن با استفاده از ظرفیتهای مناسب این دوران است.

دکتر اسحق ایلدرآبادی ضمن تشکر از حوزه ی معاونت آموزشی برای ارتقا زیر ساختهای دانشکده افزود : ارتقا حوزه ی آموزشی کمک بسیار اثر گذاری در پیشبرد اهداف این دانشکده در سطح کلان دارد.

وی با اشاره به اینکه این دانشکده در مدت 7 سال استقلال خود روند رو به رشدی را طی می کند گفت : با وجد اینکه پارسال 33 درصد از بودجه معاونت آموزشی به این دانشکده اختصاص نیافت اما با صرفه جویی های اقتصادی تمامی برنامه ها به خوبی پیش رفت.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین از بررسی تملام مشکلات دانشجویان خبر داد و گفت : سالن ورزشی این دانشکده در حال تکمیل است  و در ماه های آینده برای استفاده ی دانشجویان و کارکنان به بهره برداری می رسد.

معاون آموزشی تحقیقاتی و فرهنگی - دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز در این جلسه با بیان اینکه اعضای کانونها، همچون سربازان فرهنگی هستند گفت: کانون ها و تشکل ها برنامه های خود را ارائه دهند هر برنامه ای که به صورت منسجم و هدفمند باشد حتما تایید می شود.

دکتر علی اصغر نشاط از عهده دار شدن 70 درصد کل هزینه های خوابگاه های دانشجویی خبر داد و گفت : مشکلات در خوابگاه ولیعصر پسرانه بررسی و به زودی مرتفع می شود.

١١:٤٦ يکشنبه ٦ آبان ١٣٩٧ / شماره: ٤٥٨٥ / تعداد نمایش: 402 / گروه خبری: اخبار