اخبار > پیام رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت 13 آبان


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

پیام رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت 13 آبان

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در پیامی یاد و خاطره شهدای 13 آبان را گرامیداشت

به گزارش وب دا ، متن پیام دکتر اسحق ایلدرآبادی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بدین شرح است :

13 آبان ماه نماد مقاومت، ایستادگی و استکبار ستیزی ملت بزرگ ایران در مقابل استکبار جهانی است ، یوم الله سیزدهم آبان تجلی حقیقی ، الگوی  امروزی  و تمام نمای پیام تاریخی حماسۀ جاویدان قیام عاشورای حسینی است ،روزی است که مردم سرافراز ایران به همه‌ مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است.

به گفته رهبر انقلاب اسلامی "سیزده آبان روز بسیار مهمی است، به یک معنا روز دانش‏ آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است".

به درستی  رمز آزادگی و عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران ، استکبارستیزی و مقابله با ظلم سلطه‌گران عالم است و وجه اشتراک عاشورای حسینی و سه واقعۀ مهم یوم الله 13 آبان ، همان" روح  مبارزه  با ظلم و ظالم و استکبار "  است  .

اینجانب  ضمن تبریک این روز به همه ی دانش آموزان عزیز که سنگربانان آینده ی این مرزو و بوم هستند از همه دانشجویان و اساتید دانشکده علوم پزشکی اسفراین  توقع دارم که با تلاش بیشتر در راه علم اندوزی و دانش افزایی پرچم استبداد و استکبار ستیزی را بر افراشته نگاه دارند.

دکتر اسحق ایلدرآبادی

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین

١٠:٤٨ شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧ / شماره: ٤٦٠٤ / تعداد نمایش: 182 / گروه خبری: اخبار