اخبار > پیام تقدیر و تشکر از همکاران و عوامل اجرایی برگزاری آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی اسفراین آذر ماه ۹۷


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

پیام تقدیر و تشکر از همکاران و عوامل اجرایی برگزاری آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی اسفراین آذر ماه ۹۷

به گزارش روابط عمومی در روز پنجشنبه ۲۹ آذرماه دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار کننده رقابت 997 داوطلب آزمون استخدامی آذرماه ۱۳۹۷ بود؛ رویدادی که با برنامه‌ریزی‌های گسترده حوزه های مختلف دانشکده و نهادهای مرتبط در کمال صحت و سلامت کامل و با نظارت حراست و بازرسی دانشکده برگزارشد.

درهمین راستا روابط عمومی دانشکده در پیامی از زحمات کلیه همکاران و عوامل اجرایی به ویژه کارکنان محترم شرکت آوا سلامت در برگزاری آزمون استخدامی آذر ۱۳۹۷ در این دانشکده تقدیر و تشکر نمود.

 بسمه تعالی

خداوند متعال را شکر میگویم که با همت والا و تلاش بی دریغ همه همکاران و عوامل اجرایی شاهد برگزاری منظم، با آرامش و در کمال سلامت آزمون استخدامی ۲۹ آذر ماه در سال ۱۳۹۷ بودیم؛ بی شک برگزاری این آزمون با حجم گسترده وظیفه خطیر و کاری بسیار حساس است که نیاز به برنامه‌ریزی گسترده و مساعی بسیار دارد.

از این رو روابط عمومی دانشکده ضمن تشکر از نهادهای دست‌اندرکار برگزاری آزمون در شهرستان فرمانداری، نیروی انتظامی، شرکت آوا سلامت و دانشکده فنی مهندسی اسفراین از تلاش و همت ارزشمند و مسئولیت‌پذیر تمامی همکاران سخت کوش در بخش های مختلف آزمون حراست، بازرسی، گزینش نیروی انسانی، نقلیه و سایر کارکنان که در این امر دانشکده را یاری رساندند تقدیر و تشکر می نماید.

از خداوند متعال برای همه شما بزرگواران سلامتی و توفیق روزافزون در عرصه علم و دانش را خواستاریم.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی اسفراین آذر ماه ۱۳۹۷

١٥:١٣ شنبه ١ دی ١٣٩٧ / شماره: ٤٨٣٢ / تعداد نمایش: 439 / گروه خبری: اخبار