اخبار > اولین نشست هم اندیشی هیئت اندیشه ورز دانشکده علوم پزشکی اسفراین


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

اولین نشست هم اندیشی هیئت اندیشه ورز دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش وب دا ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین در این نشست با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب گفت : دشمنان با کارشکنی های خود تا امروز سعی داشتند که ما جشن چهل سالگی انقلاب را نبینیم اما به شکرانه ی خدا با اقتدار به راه خود ادامه می دهیم .

سرهنگ الهی راد به اجرای طرح رهنمون ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین اشاره کرد و گفت : تمرکز بر روی یک منطقه خاص برای اعزام تیم پزشکی ، حضور منظم و دوره ای این تیم ها در مناطق ، سازماندهی تیم های اعزامی با افراد ثابت و برقراری ارتباط عاطفی بین آنها و مردم از اهداف اصلی اجرای این طرح است.

دکتر اسحق ایلدرآبادی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز از  پای کار بودن تمامی همکاران این دانشکده در تمامی برنامه های طرح رهنمون بسیج شهرستان خبر داد و گفت : دانشکده علوم پزشکی اسفراین همواره تلاش می کند با خدمات بی دریغ و شبانه روزی حوزه سلامت شهرستان را روز به روز ارتقا دهد.

گفتنی است در این نشست حکم مسئولیت دکتر اسحق ایلدرآبادی به عنوان رئیس هیئت اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی به ایشان تقدیم شد.

 

١١:٣١ سه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧ / شماره: ٤٩٧١ / تعداد نمایش: 437 / گروه خبری: اخبار