اخبار > رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در پیامی فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در پیامی فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

 

هر سال 12 بهمن ماه که در تاریخ نمایان می شود روز هایی رابه یاد می آورد که سراسر غرور، شکوه ، ایثار و ایمان است،روزگاری که تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود.

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

این روزها انقلاب اسلامی ایران در حالی پا به چهل و یکمین سالگرد خود می گذارد که در بسیاری از زمینه ها سرافراز است و پرچم سه رنگش همواره در عرصه های مختلف در جهان به اهتزار در درآمده است.

انقلاب اسلامی ایران  که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد به الگویی بی بدیل برای جهانیان برای مقابله با دشمنان و استکبار تبدیل شده است.

اینجانب با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از خداوند منان آرزوی توفیق روز افزون را برای هم وطنان در عرصه های مختلف و یاری او برای ارتقا خدمات بهداشت و درمان در شهرستان اسفراین دارم.

١٠:٠٤ شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٧ / شماره: ٤٩٨٨ / تعداد نمایش: 397 / گروه خبری: اخبار