اخبار > افتتاح متمرکز 148 پروژه شهرستان اسفراین به میزبانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

افتتاح متمرکز 148 پروژه شهرستان اسفراین به میزبانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش وب دا ، معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز همچون درخت تنومندی است که آوازه ی افتخار آن به اقصی نقاط جهان رسیده است گفت : تمامی دستاورد های چهل ساله انقلاب از دل تحریم ها و فشار های دشمن به حد اعلای خود رسیده است.

دکتر حیاتی با اشاره به  اینکه ملت ایران ملتی با اصالت و ریشه دار است که از تحریم ها و تهدید ها نمی ترسد و همیشه شرایط حساس را به خوبی درک می کند افزود : ما ملت ایران همه در کنار هم قادر خواهیم بود از این شرایط حساس کنونی با سلامت عبور کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان  امام جمعه اسفراین نیز در این مراسم گفت : در سطح خراسان شمالی شاهد مدیریت انقلابی و جهادی و عمل گرا هستیم که امید است این حرکت تا رسیدن به اهداف عالیه ادامه پیدا کند. 

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه دولت های جمهوری اسلامی ایران همواره با عزت ، سربلندی و پشتکار کار های غیر قابل باور را در زمینه های مختلف عملی کرده است گفت : گازرسانی به دو روستای کریم آباد علیا و سفلی که در دل کوه هستند نمونه ای از این کار های جهادی دولت ها است.

دکتر هادی قوامی از گام های محکم شهرستان اسفراین برای حرکت در مسیر توسعه خبر دادو    افزود :  امروز در شهرستان اسفراین محصولات کشاورزی تولید می شود که در کشور بی نظیر است.

فرماندار اسفراین همچنین به افتتاح متمرکز 148 پروژه شهرستان اسفراین اشاره کرد و گفت : در مجموع برای افتتاح این طرح ها بیش از 58 میلیارد تومان هزینه شده است.

طاهر رستمی با بیان اینکه در تمام مدارس شهرستان اسفراین بخاری ها استاندار سازی شده است افزود :  تمام روستاهای بالای ده خانوار  و یک روستا با 5 خانوار شهرستان اسفراین برق رسانی شده است.

فرماندار اسفراین گفت : از دستاورد های انقلاب در شهرستان اسفراین همین بس که امروز این شهرستان دارای دانشکده علوم پزشکی اسفراین به صورت مستقل است که  خوشبختانه شاهد رشد روز افزون شاخص های بهداشتی و درمانی در این شهرستان هستیم .

گفتنی است در این مراسم مجتمع فرهنگی آموزشی امام علی (ع) دانشکده علوم پزشکی اسفراین به بهره برداری رسید و در پایان فرماندار اسفراین از نمایشگاه دستاورد های دانشکده علوم پزشکی اسفراین بازدید کرد.

 

 

 

١٧:١١ چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧ / شماره: ٥٠٠٨ / تعداد نمایش: 504 / گروه خبری: اخبار