اخبار > کنفرانس علمی یک روزه دیابت ویژه پزشکان


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

کنفرانس علمی یک روزه دیابت ویژه پزشکان

کنفرانس علمی یک روزه دیابت با حضور دکتر جمشید شکوری رئیس سازمان نظام پزشکی و دکتر نادر نیک پرست معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد.

به گزارش وبدا ، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین در کنفرانس علمی دیابت ویژه پزشکان عمومی فعال در مراکز خدمات جامع سلامت و بخش خصوصی برگزار شد  با بیان اینکه بیماری دیابت و پرفشاری خون از بیماری های غیر واگیری هستند که از اهمیت ویژه ای دارند هدف از برگزاری این کارگاه را افزایش آگاهی های پزشکان در خصوص مراقبت های این بیماران عنوان کرد.

دکتر نادر نیک پرست افزود : باید تلاش کرد حجم زیادی از ارجاعات غیر ضروری را در سطح 2 و 3 کم کرد تا بتوانیم تعداد بیماران بیشتر با نیاز واقعی را خدمات رسانی کنیم.

وی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی با همکاری شرکت نوونوردیسک برگزار شده است افزود : همراهی و همکاری با بخش های خصوصی می تواند در رائه خدمات درمانی بهتر به بیماران دیابتی مثمر ثمر باشد.

گفتنی است در این کارگاه یک روزه موضوعات دیابت و تشخیص آن ، عوارض بیماری دیابت و انسولین تراپی ، انتخاب درمان در دیابت نوع 2 ، استرس و دیابت  و انسولین درمانی توسط  دکتر رضاپور متخصص داخلی،دکتر وردی پور متخصص مغز و اعصاب ، دکتر تابعی متخصص داخلی ، دکتر رحیمی فوق تخصص غدد و دکتر مژده ای فر فوق تخصص روانپزشکی و دکتر جعفر نژاد فوق تخصص غدد ارائه شد.

 

 

١٤:١١ شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨ / شماره: ٥٩٩٠ / تعداد نمایش: 237 / گروه خبری: اخبار