ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

اطلاعیه منع تردد روز طبیعت در تمام محورهای شهری و روستایی اسفراین

در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا و با عنایت به مصوبه شورای تامین استاندار و تاکید استاندار محترم؛ به اطلاع شهروندان می رساند" کلیه بوستان ها، پارکها، مناطق گردشگری و تفرجگاه های شهری و روستایی و همچنین اماکن و بقاع متبرکه" تعطیل می باشد .

🔺️لذا از توقف خودروها و اتراق مردم در تفرجگاه‌ها، مناطق روستایی، گردشگری و حتی باغات و ویلاهای شخصی، اماکن و بقاع متبرکه به منظور جلوگیری از تردد، تجمع و در نتیجه کنترل شیوع بیماری کرونا ممانعت و متخلفین بر اساس طرح فاصله‌گذاری اجتماعی مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه، توقیف خودرو و انتقال به پارکینگ اعمال قانون خواهند شد.

🔺️ضمن تشکر از همراهی مردم شریف اسفراین در اجرای طرح  فاصله گذاری اجتماعی؛انتظار می رود شهروندان عزیز با تحقق عملی” هر ایرانی  یک رسانه " و تقویت پویش مردمی «در خانه می مانیم» ، به تحقق اهداف کاهش زنجیره انتقال بیماری و در نتیجه پیشگیری از ابتلاء خود، خانواده و سایر هم وطنان کمک کنند.

#سیزده_بدر_در_خانه_می_مانیم
 
🔺️ کلیه ظرفیت کادر درمانی ـ بهداشتی و سایر دستگاه ها به صورت ۲۴ ساعته با تمام توان در خدمت مردم برای پیشگیری، مقابله و درمان مبتلایان بوده و  تأکید می گردد ماندن در خانه بهترین حمایت  و همراهی با کادر درمانی و پزشکی است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری، خالصانه و ایثارگرانه تلاش می نمایند.


🔺️ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان اسفراین

١٣:٤٩ سه شنبه ١٢ فروردين ١٣٩٩ / شماره: ٦٢١١ / تعداد نمایش: 97 / گروه خبری: اخبار