اخبار > ثبت 108 بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی اسفراین در ایام نوروز


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

ثبت 108 بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی اسفراین در ایام نوروز

به گزارش وب دا ، رئیس ستاد تسهیلات نوروزی دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه از 29 اسفند 97 تا 16 فرودین 98 ، اعضای ستاد تسهیلات نوروزی این دانشکده 108 بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی و پایگاه های اورژانس 115 شهرستان اسفراین داشتند گفت: با تلاش دست اندرکاران حوزه سلامت در تمام ایام تعطیلات نوروزی خدمات بهداشت و درمان بی وقفه به مردم و مسافران نوروزی شهرستان اسفراین انجام شد.

دکتر اسحق ایلدرآبادی ضمن تقدیر از همکاری رضایت بخش درمانگاه های فرهنگیان ، خیریه انصار و تامین اجتماعی شهرستان اسفراین افزود : فعال بودن پزشکان بخش خصوصی و داروخانه ها نیز در این ایام راه را برای ارائه خدمات درمانی مطلوب به مردم هموار کرد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اشاره به اینکه این دانشکده سال 98 را با اهداف مهمی همچون ارتقا هر چه بهتر خدمات سلامت با قدرت آغاز کرده است از همه کارکنان این دانشکده خواست با در نظر گرفتن این هدف همچون گذشته در کنار یکدیگر به تلاش بی دریغ خود ادامه دهند.

گفتنی است آخرین بازدید نوروزی اعضای ستاد تسهیلات نوروزی روز گذشته با حضور دکتر توحیدی معاون درمان و علی طالبی مدیر روابط عمومی و رئیس دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی اسفراین از پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی چهار برج انجام شد.    

 

١٠:١١ شنبه ١٧ فروردين ١٣٩٨ / شماره: ٥٢١٤ / تعداد نمایش: 92 / گروه خبری: اخبار