اخبار > پذیرش 7 هزار و 371 بیمار در ایام نوروز در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین روی داد:

پذیرش 7 هزار و 371 بیمار در ایام نوروز در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین

به گزارش وب دا ، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین  با بیان اینکه پارسال تعداد مراجعین به بیمارستان تا 15 فروردین 5 هزار و 641 نفر بوده است گفت: امسال با مراجعه  7  هزار و 371 بیمار ، این بیمارستان رشد 30 درصدی تعداد مراجعین در ایام نوروز را تجربه کرد.

دکتر ناهید شمسا تزریقات، نوار قلب، درمان سرپایی و بخیه را از خدماتی عنوان کرد که  در این مدت به  این بیماران ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه بخش جراحی این بیمارستان در 10 فروردین با پذیرش 27 بیمار شلوغ ترین روز خود را پشت سر گذاشته است افزود: جراحی عمومی،کیسه صفرا ،آپاندیسیت ،انواع شکستگی ها ، جراحی گوش ، حلق و بینی ، چشم و انواع جراحت از خدماتی بوده که برای این بیماران انجام شده است.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین  همچنین از مراجعه هزار و 228 نفر به کلینیک تخصصی خبر داد و گفت :  از این تعداد 905 بیمار در بخش ها و اورژانس بستری شده اند.

دکتر ناهید شمسا ضمن تشکر از تمام تلاش های  کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین که در ایام تعطیلات نوروزی بی دریغ به ارائه خدمات درمانی پرداختند، ارتقا هرچه بهتر خدمات درمانی به بیماران را یکی از اهداف مهم این بیمارستان در سال جدید عنوان کرد.

 

 

٠٩:٥٤ يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨ / شماره: ٥٢١٩ / تعداد نمایش: 156 / گروه خبری: اخبار