اخبار > دین خدا تنها مسیر رسیدن به سعادت است


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دین خدا تنها مسیر رسیدن به سعادت است

به گزارش وب دا و به نقل از مف دا اسفراین ، نماینده نهاد رهبری در دانشگاه های خراسان شمالی صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز جانباز با بیان اینکه امام حسین (ع) و یارانش در صحنه های نبرد با دشمنان با اقتدار بر دشمن می تاختند تا زیر بار ذلت نروند گفت : پیروی از دین خدا هم سعادت دنیوی و هم سعادت اخروی را برای انسان به همراه دارد.

حجت الاسلام موسوی جاجرمی افزود : امروزه در بسیاری از نقاط جهان قوانینی وجود دارد که ساخته ذهن بشر است که بی شک اعتماد به آن راهی به سعادت ندارد.

 وی ثمره ایثار شهدا و جانبازان را امید مظلومان جهان به انقلاب اسلامی و گسترش آن عنوان کرد  و گفت : اجر و پاداش جانبازانی که سال ها است درد و رنج جانبازی را با خود به یادگار دارند در نزد خداوند متعال بسیار ارزشمند است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز ریشه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به برکت خون شهدا را بزرگترین پشتیبان برای تحکیم بنیان انقلاب اسلامی دانست و گفت : مردم ایران با همین روحیه فداکاری بر تمام مشکلات فائق آمده اند.

دکتر اسحق ایلدرآبادی افزود : پای کار بودن مردم در کنار هموطنان آسیب دید ه از سیل های خیر نشان بارزی از روحیه فداکاری و همبستگی ملت ایران است.

 وی با بیان اینکه جانبازان و فرزندان شهدا به عنوان الگوهایی مثال زدنی در جامعه هستند که پشتیبانی نظام اسلامی را بیش از دیگران بر عهده دارند افزود : موفقیت های هر یک از آنها در حوزه های مختلف خط بطلانی است بر تمام کارشکنی های برخی افراد که با حرف های ناروا به دنبال تضعیف این قشر در جامعه هستند.

دکتر علی اصغر نشاط معاون آموزشی تحقیقاتی و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین هم در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت : بهار امسال با بهار معنوی از رجب تا رمضان گره خورده است که تا کنون برکات فراوانی با خود به همراه داشته و هم سفره ی سعادت را برای استفاده زمینیان پهن کرده است.

گفتنی است در این مراسم از 6 جانباز و 20 فرزند شهید و  3 د انشجوی فرزند جانباز با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.  

١٥:٠٧ يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ / شماره: ٥٢٥٤ / تعداد نمایش: 322 / گروه خبری: اخبار