اخبار > بیمارستان ها نقش ارزنده ای در ارتقا سلامت دارند


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

بیمارستان ها نقش ارزنده ای در ارتقا سلامت دارند

به گزارش وب دا ، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین با بیان اینکه این بیمارستان نقش ارزنده ای در ارتقا سلامت شهرستان اسفراین دارد گفت: بیش از 40 درصد نیروهای دانشکده در این بیمارستان فعالیت می کنند که بار سنگین درمان را بر عهده دارند.

دکتر اسحق ایلدرآبادی با اشاره به اینکه در سیستم مدیریتی بیمارستان ها باید به طور مستمر مسائل پیرامون رصد شود و برای پاسخ به نیاز های درمانی مردم خدمات به روز شود افزود : همدلی و همراهی در کنار وجدان کاری راه های موثری برای دست یافتن به اهداف عالیه و افزایش رضایت مندی مردم از خدمات درمانی است.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با وصول مطالبات دانشکده از تامین اجتماعی در پرداختی ها به همکاران گشایش های خوبی صورت گیرد.

دکتر توحیدی معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز در این جلسه با بیان اینکه در سال بیش از 18 هزار بیمار  درمان و 2 هزار 400  زایمان در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین انجام می شود گفت : ارائه خدمات درمانی به این تعداد بیمار بی شک هم بسیار سخت است و هم مسئولیت دست اندرکاران حوزه درمان را سنگین تر می کند.

در این مراسم از زحمات دکتر فرامز یعقوبی قدردانی و خانم دکتر شمسا رئیس جدید بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین معرفی شد.

 

 

١٤:٤٠ چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨ / شماره: ٥٢٦٧ / تعداد نمایش: 210 / گروه خبری: اخبار