اخبار > دکتر اسحق ایلدرآبادی به خوابگاه رفت


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دکتر اسحق ایلدرآبادی به خوابگاه رفت

به گزارش وب دا و به نقل از مفدا اسفراین، به مناسبت هفته خوابگاه ها دکتر اسحق ایلد آبادی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین به هماره دکتر علی اصغر نشاط معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی و فرهنگی و دکتر حشمت الله قهرمانلو مدیر دانشجویی و فرهنگی این دانشکده مهمان چند ساعته دانشجویان در خوابگاه امام علی (ع) شدند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این نشست به برخی کمبود ها در خوابگاه های این دانشکده اشاره کرد و گفت : هر دانشکده ای مشکلات خودش را دارد اما اینطور نیست که هیچ امکاناتی برای دانشجویان در خوابگاه ها یا فراهم نباشد و یا اینکه همه چیز در دسترس باشد.

دکتر اسحق ایلدرآبادی افزود : نگاه مسئولان همواره بر این بوده که مشکلات دانشجویان در خوابگاه ها به حداقل برسد.

دکتر علی اصغر نشاط معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی و فرهنگی نیز برگزاری نشست های صمیمی با دانشجویان خوابگاهی و شنیدن گلایه ها و مشکلات آنها را مسیر صحیحی در رفع کردن برخی کاستی ها عنوان کرد و افزود : در اینده نزدیک سعی می شود مشکلات شما دانشجویان در خوابگاه ها به حداقل برسد..

پرداخت نشدن کاردانشجویی‌ها، عدم راه اندازی سالن ورزشی، مشکلات سلف بیمارستان و سلف دانشکده،کمبود امکانات در کارآموزی بجنورد، فضای کم سالن مطالعه و مشکلات سیستم آموزشی از جمله مواردی بود که دانشجویان در این نشست صمیمی 3 ساعته رو در رو با رئیس دانشکده مطرح کردند..

١٠:٠٢ سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨ / شماره: ٥٣٥٦ / تعداد نمایش: 229 / گروه خبری: اخبار