اخبار > تبیین و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب رهبری در دانشکده علوم پزشکی اسفراین


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

تبیین و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب رهبری در دانشکده علوم پزشکی اسفراین

معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری در این دانشکده تبیین و تشریح می شود.

به گزارش وبدا و به نقل از مفدا اسفراین ، معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفت و گو با خبرنگار مفدا با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری شالوده ای از 40 سال گذشته و نقشه راه آینده نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت: این بیانیه با نگاهی وسیع در حوزه های مختلف، مسیر توسعه تمام نهاد ها و سازمان ها را روشن کرده است.

دکتر علی اصغر نشاط با بیان اینکه تا کنون این دانشکده با برگزاری نشست های هم اندیشی با اساتید به تبیین این بیانیه پرداخته است افزود : این بیانیه با هدف افزایش آگاهی اساتید ، کارکنان و دانشجویان در ارتباط با مسئولیت های پیش روی آنها برای حرکت در مسیر رشد کشور با روش های مختلف سمعی و بصری تبیین و تشریح می شود.

وی ابراز امیدواری کرد با کسب اطلاع بیشتر مدیران و کارکنان بخش های مختلف دانشکده علوم پزشکی اسفراین و همچنین سرلوحه قرار دادن این بیانیه در تمام واحد ها  شاهد رشد و پیشرفت عرصه سلامت در شهرستان اسفراین باشیم.

 

١٠:٣٦ سه شنبه ٧ خرداد ١٣٩٨ / شماره: ٥٤٠٧ / تعداد نمایش: 220 / گروه خبری: اخبار