اخبار > دومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اسفراین برگزار شد


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اسفراین برگزار شد

فرماندار اسفراین در کارگروه سلامت و امنیت غذایی اسفراین :

بسیج ملی کنترل فشار خون را از روستاهای محروم آغاز کنید.

صبح امروز کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اسفراین با محوریت بسیج ملی کنترل فشار خون با حضور فرماندار اسفراین و به میزبانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد.

به گزارش وب دا حوزه ریاست،فرماندار اسفراین در کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان  با اشاره به آغاز بسیج ملی کنترل فشار خون گفت : این طرح ملی را ابتدا از روستاهای محروم آغاز کنید که دسترسی آنها به خدمات بهداشتی و درمانی دشوار تر است.

رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی همچنین از تمام دستگاه های اجرایی خواست در این طرح ملی با متولیان سلامت همکاری های لازم را داشته باشند.

طاهر رستمی برگزاری دوره های آموزشی سلامت محور را از عوامل مهم در افزایش دانش مردم در زمینه سلامت عنوان کرد و افزود : برای موفقیت در این زمینه ابتدا باید از دهیاران روستاها و در الویت های بعدی بانوان را که نقش محوری در خانواده دارند، مشارکت دهید.

وی برای بررسی استقرار هلی کوپتر در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین در شرایط بحران ، سرو سامان دادن به فاضلاب خانگی، تعیین تکلیف استخر شهر صفی آباد و کلرزنی آب برخی روستاها که دچا مشکل هستند به مدیران مربوطه یک ماه مهلت داد تا اقدامات لازم را انجام دهند.

 

 

 

١٤:١٢ چهارشنبه ٨ خرداد ١٣٩٨ / شماره: ٥٤٢٠ / تعداد نمایش: 216 / گروه خبری: اخبار