اخبار > اختصاص 70 میلیارد ریال اعتبار برای پروژ های نیمه تمام دانشکده علوم پزشکی اسفراین


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

اختصاص 70 میلیارد ریال اعتبار برای پروژ های نیمه تمام دانشکده علوم پزشکی اسفراین

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : در سفر تیر ماه امسال  هیئت دولت به خراسان شمالی  برای پروژه های نیمه تمام این دانشکده 70 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

 به گزارش وبدا ، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در آئین تکریم و معارفه مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده در سفر تیرماه هیئت دولت به خراسان شمالی بیش از 70 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های بلوک زایمانی ، سایت دانشکده و شبکه بهورزی که از پروژ های نیمه تمام این دانشکده هستند،  اختصاص یافت گفت : تاکنون با توجه به مشکلات اقتصادی دست و پا گیر توانستیم پروژه های مرکز خدمات جامع سلامت توی و ایرج  ، پانسیون های پزشک لاله و مجتمع فرهنگی و تفریح جوشقان را به بهره برداری برسانیم.

دکتر اسحق ایلدرآبادی به جنگ تحریمی که این روزها کشور را مبتلا کرده اشاره کرد و افزود: با همدلی و کمک به یکدیگر در مدیریت صحیح هزینه های جاری، می توانیم از این شرایط با سلامت گذر کنیم.  

وی از اجرای بسیار خوب طرح ملی کنترل فشار خون در اسفراین و کسب رتبه اول در دانشگاه های علوم پزشکی قطب 9 اشاره کرد و گفت : این یک نمونه از کار جهادی و همدلی نیروهای بهداشتی و درمانی با یکدیگر بود .

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین از استخدامی های جدید این دانشکده برای تامین نیروهای خود خبر داد و گفت : این استخدامی ها با الویت بیمارستان و تامین نیروی پرستار مرد است.

 دکتر اسحق ایلدرآبادی رسالت مهم این دانشکده را خدمت به سلامت مردم عنوان کرد و از همه همکاران دربخش های مختلف خواست: درگیر برخی حاشیه ها که تمرکز و انرژی فرد را زایل می کند نشوند.

وی از مدیران خواست اگر نارضایتی در واحد های زیر مجموعه ی خود احساس می کنند موظفند با جان و دل به آنها گوش دهند و در جهت رفع آنها تلاش کنند.

در پایان این مراسم از زحمات محمود مرحمتی تقدیر و مهدی سعادتی به عنوان مدیر مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین معرفی شد.

 

 

 

 

١٤:١٦ سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨ / شماره: ٥٦٩١ / تعداد نمایش: 178 / گروه خبری: اخبار