اخبار > فعالیت مراکز درمانی در تاسوعا و عاشورای حسینی


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

فعالیت مراکز درمانی در تاسوعا و عاشورای حسینی

7 مرکز بهداشتی و درمانی در تاسوعا وعاشورای حسینی به مردم خدمات سلامت ارائه می کنند.

به گزارش وبدا ، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) گفت : 7 مرکز بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورا به مردم خدمات سلامت را ارائه می کنند.

دکتر اسحق ایلدرآبادی با بیان اینکه مراکز خدمات جامع سلامت بام ، صفی آباد، زرق آباد و رویین از مراکز روستایی هستند که با حضور پزشک در این مدت فعال است افزود : مرکز خدمات جامع سلامت شهری 1 واقع در کوچه خیریه اسفراین نیز  با حضور پزشک خدمات بهداشتی و درمانی را به مردم ارائه می کند.

وی همچنین از فعالیت درمانگاه خیریه انصار اسفراین خبر داد و گفت : تمام بخش های بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین نیز با حضور پزشک عمومی و متخصص فعال است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین اضافه کرد : دو داروخانه شبانه روزی دکتر شه پرست و بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین نیز در ایام تعطیل فعال خواهد بود.

دکتر اسحق ایلدرآبادی با بیان اینکه در این مدت  یک تیم دونفره بهداشت محیط نیز با هدف ارزیابی بهداشتی مساجد، تکایا، ایستگاه های صلواتی و آشپزخانه هایی که غذای نذری پخت می کنند فعال هستند از همه شهروندان خواست هرگونه تخلف بهداشتی را با سامانه 190 درمیان بگذارند.

١٤:٠٧ يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨ / شماره: ٥٧١١ / تعداد نمایش: 122 / گروه خبری: اخبار