اخبار > همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس / اعزام تیم های پزشکی و دندان پزشکی به مناطق محروم


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین اعلام کرد:

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس / اعزام تیم های پزشکی و دندان پزشکی به مناطق محروم

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس این دانشکده اعزام تیم های پزشکی و دندان پزشکی به مناطق محروم را در برنامه های خود پیش بینی کرده است.

به گزارش وبدا ، دکتر اسحق ایلدرآبادی باتبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس که یادآورد رشادتها و دلیر مردی های جوانان این مرز و بوم در هشت سال جنگ نابرابر علیه ظلم بود گفت : ما در طی آن هشت سال ثابت کردیم به تمام آرمان‌های انقلاب و نظام خود پایبندیم و با تمام توان خود از کیان خویش صیانت می کنیم.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در دانشکده علوم پزشکی اسفراین از ۳۱ شهریورماه با دیدار اعضای بسیج جامعه پزشکی با امام جمعه محترم اسفراین آغاز می شود گفت : اعزام تیم های پزشکی و دندان پزشکی به صفی آباد و زرق آباد و برخی محلات محروم شهر اسفراین از برنامه هایی است که برای گرامیداشت این هفته پیش بینی شده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین همچنین شرکت در برنامه صبحگاه مشترک سپاه پاسداران ، برگزاری نشست بصیرتی با رزرمندگان و بسیجیان و تجلیل از رزمندگان این دانشکده را  از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد و افزود : با هدف ادای دین به شهدای عزیز هشت سال دفاع مقدس دیدار اعضای هیئت رئیسه و بسیج جامعه پزشکی شهرستان اسفراین با دو خانواده شهید انجام می شود.  

 

١٤:٢٩ شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ / شماره: ٥٧٦٢ / تعداد نمایش: 395 / گروه خبری: اخبار