اخبار > 87 درصد اسفراینی ها از عملکرد اورژانس رضایت دارند


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

87 درصد اسفراینی ها از عملکرد اورژانس رضایت دارند

طبق نظر سنجی های انجام شده، شهروندان اسفراینی از عملکرد اورژانس 87 درصد رضایت داشتند.

به گزارش وبدا ، رئیس اداره حوادث و فوریت های پزشکی اسفراین با بیان اینکه در 9 ماهه اول امسال 5  هزارو 212 نفر از اورژانس 115 خدمات دریافت کردند گفت : تعداد ماموریت‌های انجام شده در این مدت  5 هزار و 86 مورد بوده است.

امین کشوری با بیان اینکه طبق جداول نظر سنجی رضایت سنجی اورژانس کشور، به صورت ماهانه با برخی افراد که خدمات دریافت کرده اند تماس تلفنی برقرار می شود گفت : دراین مدت با هزار و 429 نفر تماس گرفته شد که از این تعداد 87 درصد رضایت کامل ، 7 درصد رضایت نسبی و 6 درصد عدم رضایت خود را اعلام نمودند.

وی افزایش تجهیزات از جمله آمبولانس های به روز ،راه اندازی مرکز ارتباطات اورژانس 115 با نیروهای تخصصی که در اعزام بیماران کمک شایانی کرده است ، راه اندازی اتوماسیون عملیاتی

که موقعیت های بیمار را برای پایگاه ها در کمترین زمان ممکن ارسال میکند را از  عوامل تاثیر گذار در میزان رضایت مندی شهروندان برشمرد.

رئیس اداره حوادث و فوریتهای پزشکی اسفراین راه اندازی 3 پایگاه رویین، دهنه اجاق و شهری 3 ، افزایش نیروی انسانی متخصص، ساخت مرکز فوریتهای پزشکی ، تاسیس و راه اندازی پایگاه آموزشی  را از برنامه های پیش روی این اداره دانست.

 

 

 

 

 

١٣:٣١ يکشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٨ / شماره: ٦١٠٤ / تعداد نمایش: 306 / گروه خبری: اخبار