اخبار > در قدردانی از مدافعان سلامت حوزه بهداشت را هم دریابیم


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین :

در قدردانی از مدافعان سلامت حوزه بهداشت را هم دریابیم

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : در جبهه مبارزه با کرونا و قدردانی از مدافعان سلامت، تیم های بهداشتی را هم در یابیم .

به گزارش وبدا ، دکتر نادر نیک پرست در اولین نشست شورای بهورزی سال 99 که با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد گفت : اولین روز از هفته سلامت که با نام " بهورزان و خانواده بهداشت کشور در مقابله با کرونا" نامگذاری شده است فرصت مغتنی برای بهتر دیده شدن زحمات این مدافعان سلامت است.  

وی ضمن قدردانی از زحمات یکایک کارکنان حوزه بهداشت در موضوع پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس افزود : با غربالگری های به موقع تیم های بهداشتی تاکنون موفق شده اند بخشی از فشار کاری پزشکان و پرستاران در درمان بیماران را کاهش دهند.

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اشاره به اینکه بیش از 100 تیم بهداشتی از گروه بیماریها برای بیماریابی گرفته تا تیم های نظارتی بهداشت محیط در موضوع مقالبه با کرونا تاکنون فعالیت های اثر گذاری داشته اند گفت : در قدردانی از مدافعان سلامت تیم های بهداشتی را از یاد نبریم .

دکتر نادر نیک پرست با اشاره به اینکه مراحل اولیه جذب 36 بهورز  در حال انجام است افزود :   این بیشترین جذب بهورز در سال های اخیر است و به زودی تعداد زیادی از بهورزان ما بازنشسته می شوند. 

وی ضمن تاکید بر اینکه بهورزان در شناسایی و جذب بهورزان جدید مارا یاری کنند ابراز امیدواری کرد تعدادی از بهورزان را  همچون پزشک خانواده در این طرح بتوانیم جذب کنیم .

 

١٤:٠٥ سه شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٩ / شماره: ٦٢٥٠ / تعداد نمایش: 422 / گروه خبری: اخبار