اخبار > کرونا در اسفراین دوباره اوج گرفته است/نظارت ها تشدید می شود


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

فرماندار اسفراین :

کرونا در اسفراین دوباره اوج گرفته است/نظارت ها تشدید می شود

فرماندار اسفراین در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اسفراین با موضوع مقابله با کرونا ویروس گفت : در این شهرستان بیماری کرونا دوباره اوج گرفته است و نظارت های در این مدت شدت می گیرد.

به گزارش وبدا، طاهر رستمی در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اسفراین با موضوع مقابله با کرونا ویروس با بیان اینکه این شهرستان هم اکنون  در پیک دوم بیماری کرونا درگیر است افزود : بازگشایی ها شرط های ضروری داشت که متاسفانه به خوبی رعایت نمی شود و ما با برای نظارت بیشتر تیم ها را فعالتر و نظارت ها تشدید می کنیم .

وی با اشاره به اینکه سلامت مردم بسیار حائز اهمیت است و در صورت لزوم برای فعالیت های مشاغل مختلف شهرستانی تصمیم گیری میکنیم گفت : اگر در میان اصناف افرادی هستند که به سلامت مردم رحم نمی کنند ، تیم های نظارتی هم نباید کوتاه بیایند و به آنها رحم کنند.

فرماندار اسفراین به تشکیل تیم های نظارتی بهداشتی با مسئولیت دانشکده علوم پزشکی اسفراین تاکیدکرد و گفت : این تیم با همکاری اداره صمت ، تعزیرات و اماکن و اتاق اصناف  به صورت روزانه باید از صنوف بازدید و گزارش های لازم را ارائه کند.

طاهر رستمی از بخشداران خواست ضد عفونی معابر را ادامه دهند و به کلیه دستگاه های خدمت رسان و نظارتی تاکید کرد  مصوبات ستاد ملی کرونا لازم الاجراست و همه آنها باید پیگیری و اجرا شوند.

وی گفت : بازگشایی مساجد و اجرای برنامه های ویژه شب های قدر با تصمیم ستاد ملی کرونا در شهرستان اسفراین نیز به اجرا در می آید.

٠٩:٣٢ يکشنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٩ / شماره: ٦٢٥٧ / تعداد نمایش: 286 / گروه خبری: اخبار