اخبار > هماهنگی بین بخشی راهکاری مناسب برای پیشبرد اهداف سلامت در اسفراین


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

هماهنگی بین بخشی راهکاری مناسب برای پیشبرد اهداف سلامت در اسفراین

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت : هماهنگی بین بخشی سازمان های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان با دفتر نماینده می تواند راهکاری مناسب برای رسیدن به اهداف سلامت باشد.

به گزارش وبدا ، امان الله حسین پور در نشست مشترک با رئیس و معاونان دانشکده علوم پزشکی اسفراین استقلال این دانشکده را ظرفیت بسیار ارزنده برای ارتقا سلامت در شهرستان اسفراین عنوان کرد و گفت : برای پیشبرد اهداف سلامت نیازمند هماهنگی بین بخشی دستگاه های مرتبط حوزه بهداشت و درمان با دفتر نمایندگی هستیم تا بتوان مسیر رسیدن به اهداف را هموار تر کنیم .

وی کمبود اعتبار حوزه بهداشت و درمان شهرستان اسفراین که به صورت کشوری اکثر دانشگاه ها و دانشکده ههای علوم پزشکی با آن دست و پنجه نرم می کنند را مشکلی جدی دانست و افزود : در مجلس این موضوع باید سریعتر مورد بررسی قرار بگیرد.

نماینده مجلس شورای اسلامی بررسی زمین ساخت پردیس دانشکده ، احداث خوابگاه دانشجویی استفاده از ظرفیت خیرین سلامت و سرمایه گذاری با مزایای دولتی برای خرید دستگاه ام آر آی را از موضوعاتی عنوان کرد که از سوی دفتر نمایندگی پیگیری می شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز در این نشست ضمن ارائه گزارش از اقدامات و دستاوردهای حوزه سلامت شهرستان گفت : در حوزه بهداشت و درمان اتفاقات خوبی تاکنون در افتاده است که امید داریم این روند رو به رشد ادامه یابد.

دکتر اسحق ایلدرآبادی کمبود منابع ، عدم وصول بخشی از درآمد های دانشکده از بیمه از جمله مشکلات پیش روی حوزه سلامت دانست.

 

 

١٢:٤٠ شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٩ / شماره: ٦٢٩٨ / تعداد نمایش: 423 / گروه خبری: اخبار