اخبار > آماده باش حوزه سلامت اسفراین برای مقابله با شیوع مجدد کرونا


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

آماده باش حوزه سلامت اسفراین برای مقابله با شیوع مجدد کرونا

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : تمام ارکان این دانشکده برنامه ریزی های واحدی را برای مقابله با شیوع مجدد کرونا انجام دهند.

به گزارش وبدا ، دکتر اسحق ایلدرآبادی در بیست و چهارمین نشست ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا با بیان اینکه تاکنون در شهرستان اسفراین در پیشگیری و کنترل کرونا ویروس با بحران خاصی مواجه نشده و همواره تلاش کرده است در این مسیر برنامه ریزی های مدونی داشته باشد گفت : تمام بخش های بهداشت و درمان باید برای فصل پاییز و احتمال شیوع مجدد کرونا و بیماری های فصلی همچون آنفلوانزا آمادگی خود را حفظ کنند.

وی از همه مدیران بخش های مختلف دانشکده خواست مسائل و کمبود های خود را بررسی و با برگزاری نشست های مشترک نیاز سنجی و برای تامین آنها برنامه ریزی های طولانی مدت کنند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین وضعیت شهرستان اسفراین در شیوع بیماری کرونا را مطلوب عنوان کرد و افزود : نداشتن چالش خاص دراین شهرستان در ارتباط با این بیماری را مدیون تلاشهای شبانه روزی همه همکاران این دانشکده در تمام بخش ها هستیم .

دکتر اسحق ایلدرآبادی ضمن قدردانی از همه مدافعان سلامت در شهرستان اسفراین گفت : تلاش می کنیم با پاداش های مالی هر چند جزئی بخش از زحمات آنها را جبران کنیم .

 

 

١٢:٥٧ سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩ / شماره: ٦٣٠١ / تعداد نمایش: 230 / گروه خبری: اخبار