اخبار > مدیران ناظران بهداشتی دستگاه خود


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

مدیران ناظران بهداشتی دستگاه خود

فرماندار اسفراین تاکید کرد : هر مدیر دستگاه های اجرایی، خود مسئول نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی زیر مجموعه خود است.

به گزارش وبدا ، طاهر رستمی در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با محوریت مقابله با بیماری کرونا با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید به رعایت پروتکل های بهداشتی زیر مجموعه خود نظارت کنند گفت : اگر در این زمینه کوتاهی مشاهده شود بی تعارف برخورد قانونی می شود.

وی با اشاره به اینکه وضعیت خراسان شمالی در بیماری کرونا به حالت قرمز است و همه باهم باید کمک کنیم تا به شرایط عادی برگردیم افزود : تمامی دستگاه ای از اصناف تا کارخانه های تولیدی باید هر هفته گزارش جامعی از اجرای دستورالعمل های بهداشتی مرتبط با فعالیتهای خود به فرمانداری ارسال کنند.

فرماندار اسفراین به رستوران دارها و فست فود ها اعلام کرد با 30 درصد ظرفیت  به صورت آزمایشی  به مدت 10 روز تمامی فعالیت های آنها از سر گرفته می شود و اگر در این مدت تمام نکات بهداشتی به خوبی رعایت شد، فعالیت آنها ادامه می یابد.

طاهر رستمی به مدیران تاکید کرد اگر کارمندی با با تشخیص دانشکده علومم پزشکی مشکوک به کرونا بود بایستی به مرخصی فرستاده شود سلامت و جان مردم بسیار حائز اهمیت است و از جانب خود اجتهاد ندهید.

وی با بیان اینکه تمامی مصوبات ستاد استانی و شهرستانی مقابله با بیماری کرونا لازم الجراست و با حسلایت لازم باید پیگری شود گفت : برگزاری مراسم های محرم در شهرستان طبق اعلام دستورالعمل های وزارت بهداشت انجام می شود.

فرماندار اسفراین افزود : برای برگزاری کنکور سرایر در شهرستان تمام تمهیدات را پیش بینی کنید و هیچ کوتاهی در این زمینه پذیرفته شده نیست .

 

 

 

١٣:١٥ دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩ / شماره: ٦٣٧٢ / تعداد نمایش: 214 / گروه خبری: اخبار