اخبار > دومین آزمون مجازی تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کار


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دومین آزمون مجازی تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کار

به گزارش وبدا ، مهندس سعید بخشنده با بیان اینکه  با توجه به واگذاری مسئولیت برگزاری "آزمون تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کار" به انجمن علمی بهداشت کار ایران، ثبت نام  دومین آزمون مجازی از 10 آذر ماه آغاز می شود گفت :  داوطلبان به مدت 10 روز تا تاریخ 20 آذر 99 می توانند از طریق سامانه آزمون به آدرس http://azmoon.ioha.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

وی گفت : در این آزمون کلیه دانشجویان، کارشناسان و دانش آموختگان رشته مهندسی بهداشت حرفه­ای، مشاورین بهداشت حرفه ای شاغل در صنایع، ادارات کار و صنایع وخدمات می توانند ثبت نام نمایند.

مدیر گروه مهندسی بهداشت محیط و کار دانشکده علوم پزشکی اسفراین زمان اجرای آزمون را  پنج شنبه 27 آذر 99، ساعت9 صبح عنوان کرد و افزود : کلید آزمون نیز یکم دی ماه قابل دسترس است.

بخشنده با اشاره به اینکه شرکت کلیه دانش آموختگان مهندسی بهداشت حرفه ای از سراسر کشور بلا مانع است گفت : داوطلبین نباید در هیچ یک از ادارات، سازمان­ها و ارگان­های نظامی و دولتی و عمومی غیر دولتی شاغل باشند.

 

وی افزود : گواهی قبولی به مدت دو سال اعتبار دارد، داوطلبین بعد از دریافت گواهی قبولی در آزمون و گذراندن دوره آموزشی، کد ممیزی دریافت می کنند و قبولی در آزمون، حقی فراتر از آنچه در دستورالعمل ابلاغی مربوطه آمده ایجاد نخواهد کرد و به منزله استخدام در دفاتر خدمات سلامت نخواهد بود.

 

گفتنی است ، این آزمون تعیین صلاحیت مسئولین فنی شرکت های خصوصی ارائه دهنده خدمات بهداشت حرفه ای نمی باشد و آزمون ممیزی بهداشت کار است.

 

 

 

 

 

 

١٣:٠٩ شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩ / شماره: ٦٥١٦ / تعداد نمایش: 70 / گروه خبری: اخبار