اخبار > آمادگی خود را برای راه اندازی پایگاه سیار انتقال خون در اسفراین اعلام کردیم/سازمان انتقال خون استان، تمرکز گرایی را در برنامه دارد


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

آمادگی خود را برای راه اندازی پایگاه سیار انتقال خون در اسفراین اعلام کردیم/سازمان انتقال خون استان، تمرکز گرایی را در برنامه دارد

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : دانشکده علوم پزشکی اسفراین آمادگی خود را برای راه اندازی یایاه سیار انتقال خود در این شهرستان اعلام کرد.

به گزارش وبدا ، دکتر عیسی توحیدی با بیان اینکه درخواست های بسیارمردمی در خصوص راه اندازی پایگاه سیار انتقال خون در این شهرستان دریافت کردیم که بر همین مبنا آمادگی خود را برای تامین محل و افراد مورد نیاز  به سازمان انتقال خون خراسان شمالی اعلام کردیم.

وی با اشاره به اینکه شرایط کرونایی این روزها، عدم تجمع را می پذیرد افزود : سازمان انتقال خون در پاسخ به اسفراین اعلام کرد به منظور تامین سلامت هم استانی ها برنامه پیش رو آنها تمرکز گرایی و تعطیلی موقت پایگاه های سیار انتقال خون است.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین ضمن تاکید بر مشارکت گرم مردم در روزهای سرد پاییزی برای اهدای خون گفت : اهدای خون موجب انتقال ویروس کرونا نمی شود.

 

 

 

١٢:٢٠ يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ / شماره: ٦٥١٩ / تعداد نمایش: 108 / گروه خبری: اخبار