اخبار > معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین : همکاران واجد شرایط ایثارگری تبدیل وضعیت می شوند


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین : همکاران واجد شرایط ایثارگری تبدیل وضعیت می شوند

🔹مهندس مهدی هادی گفت : طبق بخشنامه ی شماره 209/7765 اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت همکاران قرارداد کار معین ، مشاغل کارگری و پزشک خانواده شاغل در دانشکده که شرایط ایثارگری را داشته باشند تبدیل وضعیت می شوند.
🔹وی با بیان اینکه این طرح شامل افرادی است که تا تاریخ 29 اسفند 95 در دانشکده علوم پزشکی اسفراین مشفول به کار شده اند گفت: جانبازان ، آزادگان و فرزندان و همسران شهدا و جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یکسال اسارت و رزمندگان با سابقه شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و آزادگان زیر سه سال اسارت و خواهران و برادران شهدا مشمول این طرح هستند.
🔹معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی اسفراین از افرادی که دارای این شرایط هستند خواست : مدارک خود را شامل کپی کارت ملی و شناسنامه، مدارک دال بر ایثارگری از مراجع ذی صلاح ، کپی کارت ملی و شناسنامه ایثار گر و ثبت آدرس دقیق و تلفن تماس و کد پستی در زمان تحویل مدارک را هر چه سریعتر به کارشناس مربوطه خانم جهانی مستقر در واحد منابع انسانی تحویل نمایند.
🔹هادی افزود : این افراد بعد از تحویل مدارک به گزینش معرفی می شوند افزود : در این طرح استخدامی افراد قرارداد کار معین به قرارداد پیمانی و رسمی و مشاغل کارگری به قرارداد دائم تبدیل می شود. 

١٤:٣٩ يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ / شماره: ٦٦٣٣ / تعداد نمایش: 108 / گروه خبری: اخبار