اخبار > ارائه خدمات درمانی رایگان تیم تخصصی دندانپزشکی


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

ارائه خدمات درمانی رایگان تیم تخصصی دندانپزشکی

به گزارش وب دا ، "مهدی هادی" مسئول کانون بسیج جامع پزشکی گفت: این اردوی یک روزه همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، به همت کانون بسیج جامعه پزشکی و همکاری دانشکده علوم پزشکی اسفراین و با حضور تعدادی از دانشجویان کانون فعالیت های جهادی دانشکده در روستاهای استعین روز جمعه مورخ ۱7 بهمن ماه سال جاری برگزار شد.
وی در ادامه گفت: در این اردو که تعدادی از دندانپزشکان، دستیاران و جمعی از دانشجویان حضور داشتند به مردم این روستا خدمات دندانپزشکی، بهداشتی، مشاوره ای، آموزشی، فرهنگی بصورت رایگان ارائه شد.
هادی افزود: همچنین در این اردوی جهادی انجام تست‌های غربال‌گری از قبیل کنترل فشارخون به همراه آموزش و مشاوره ‌های لازم، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و آموزشی به کودکان و دانش آموزان، از دیگر اقدامات انجام شده در این اردوی جهادی بود.
مدیر کانون بسیج جامع پزشکی گزارشی از عملکرد این گروه جهادی را بیان کرد و گفت: در این اردوی جهادی 85نفر ویزیت دندانپزشکی، از جمله خدمات ارائه شده بخش درمانی این اردوی جهادی بود.
همچنین آموزش رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نحوه شستشوی دست ها و راه های پیشگیری از ابتلا به کرونا و بیماری های فصلی و برگزاری مسابقات توسط دانشجویان کانون فعالیت های جهادی تیم همراه با اهدای جوایز به همه دانش آموزان این روستا انجام گردید. 

١٠:٠٩ يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩ / شماره: ٦٦٧٣ / تعداد نمایش: 83 / گروه خبری: اخبار