اخبار > تزریق 295 دوز واکسن کرونا دراسفراین


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

تزریق 295 دوز واکسن کرونا دراسفراین

به گزارش وبدا ، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه از ابتدای شروع واکسیناسیون علیه بیماری کرونا تا امروز 295 دوز واکسن کرونا به گروه های هدف تزریق شد گفت : علاوه بر تیم های درمانی و بهداشتی با الویت افراد دارای مواجهه بالا با ویروس کرونا، 4 نفر از کارکنان شهرداری که مسئولیت تغسیل اجساد را بر عهده دارند نیز واکسن اسپوتنیک کرونا را دریافت کردند.
🔹دکتر نادر نیک پرست با بیان اینکه 15 نفر از تیم های درمانی دوز دوم این واکسن را دریافت کرده اند افزود : مابقی نیز در هفته های آینده دوز دوم را دریافت می کنند.
🔹وی با اشاره به اینکه  70 نفر از بیماران خاص در اسفراین  با الویت بیماران پیوندی و دیالیزی نیز واکسن سینوفارم را دریافت کردند افزود : 70 نفر دیگر نیز از این بیماران در روزهای آینده واکسینه می شوند.
🔹معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین با تاکید بر اینکه  هیچ فردی از بیماران خاص شخصا برای دریافت واکسن مراجعه نکند گفت : تمام بیماران بر اساس پرونده های درمانی موجود در معاونت درمان، شناسایی و به آنها فراخوان داده می شود. 
🔹نیک پرست افزود : 80دوز واکسن بهارات نیز موجود است که در روزهای آینده به تیم های درمانی و بهداشتی تزریق می شود.
 🔹وی تاکید کرد : تمام تیم های واکسیناسیون در روزهای تعطیل فعالیت داشته اند تا هر چه زودتر گروه های هدف این واکسن را دریافت کنند. 

١٥:٣٣ سه شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٠ / شماره: ٦٧٤٤ / تعداد نمایش: 28 / گروه خبری: اخبار