ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

اطلاعیه شماره 1 ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشکده علوم پزشکی اسفراین

 

اطلاعیه ثبت نام شماره یک

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1400

به گزارش روابط عمومی ؛ معاون آموزشی تحقیقات و دانشجویی فرهنگی  دانشکده علوم پزشکی اسفراین ضمن تبریک وخیر مقدم به پذیرفته شدگان  آزمون سراسری سال 1400 با اعلام این خبر گفت : پذیرفته شدگان پس از  اسکن نمودن مدارک ذیل با مراجعه به سایت معاونت آموزشی دانشکده علوم  پزشکی اسفراین به آدرس  https://www.esfrums.ac.ir/  ویا https://edu.esfrums.ac.ir/ نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام و کد رهگیری  اخذ شده را به همراه تمامی مدارک ذیل به آدرس :خراسان شمالی -اسفراین - خیابان امام رضا(ع) معاونت آموزشی -تحقیقات و دانشجویی فرهنگی  دانشکده علوم پزشکی اسفراین با کد پستی56188-96618 ارسال نمایند.

دکتر نشاط با بیان اینکه ثبت نام اولیه برای کلیه پذیرفته شدگان به  صورت مشروط خواهد بود وپس از بررسی پرونده ومستندات ارائه شده قطعی  خواهد شد افزود:لازم است کلیه پذیرفته شدگان، تمامی فرمهای مندرج درسایت معاونت آموزشی این دانشکده  که در اطلاعیه بعدی بارگزاری خواهد شد را بطور کامل تکمیل نموده وبه همراه  کلیه مدارک ثبت نام به آدرس فوق ارسال نمایند.

وی تاکید کرد: ضروری است پذیرفته شدگان ، یک سری کپی از تمامی مدارک ارسالی را نزد خود نگهداری کنند تا در صورت نیاز از آن ها استفاده  نمایند. وی در ادامه گفت: پس از ثبت نام به دلیل ضبط مدارک در پرونده  آموزشی هیچگونه مدرک یا کپی از مدارک موجود در پرونده به دانشجو تحویل  نخواهد شد.

ایشان در ادامه افزودند هزینه صدور کارت دانشجویی به مبلغ 300.000 ریال (سیصد هزار ریال) به حساب درآمدهای اختصاصی معاونت آموزشی دانشکده به  شماره حساب IR100700001007091704011164 با شناسه  واریز411189171971177107107017679088 نزد شعب بانک ملی پرداخت و رسید  آن به همراه مدارک ارسال گردد.

وی افزود: مرحله اول ثبت نام اینترنتی به همراه اسکن مدارک مورد نیاز  جهت ثبت نام از روز سه شنبه تاریخ 06/07/1400 ساعت 10لغایت ساعت 24 روز پنجشنبه 08/07/1400 می باشد.

معاون آموزشی دانشکده اضافه نمود: پذیرفته شدگان الزامی است مدارک ذیل را اسکن نموده و با مراجعه سامانه ثبت نام جدیدالورود ها به آدرس https://sama.esfrums.ac.ir/ و با کد کاربری کدملی و کلمه عبور شماره داوطلبی اقدام به ثبت نام نموده و در پایان پرینت کد رهگیری را به همراه سایر مدارک  به این دانشکده ارسال نمایند.

وی ارسال مدارک ذیل را از موارد مهم ثبت نام برشمرد:

1.        فتوکپی تمام صفحات شناسنامه 3 سری

2.        فتوکپی کارت ملی 3 سری

3.        عکس 3*4 تمام رخ با زمینه سفید 10 قطعه

4.        اصل یا گواهی موقت دوره متوسطه به همراه یک سری فتوکپی- (عکس دار - مهردار - امضاء شده)

5.        کارنامه فارغ التحصیلی دوره متوسطه به همراه یک سری فتوکپی (عکس  دار-مهردار- امضاء شده)

6.        اصل یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی به همراه  فتوکپی )عکس دار- مهردار- امضاء شده)

7.        کارنامه فارغ التحصیلی دوره پیش دانشگاهی به همراه یک سری فتوکپی (عکس  دار-مهردار- امضاء شده)

8.        رسید پستی درخواست تاییدیه تحصیلی دوره متوسطه  (ازاداره پست یا دفاتر پیشخوان تهیه گردد.)

9.        رسید پستی درخواست تاییدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی  (ازاداره پست یا دفاتر پیشخوان تهیه گردد.)

10.     رسید واریز هزینه صدور کارت دانشجویی

فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت یا برگ سبز اعزام به خدمت با  تاریخ اعزام بعد از شروع تحصیل ویژه آقایان(در غیر این صورت فرم  تعهد نظام وظیفه را از سامانه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دریافت  و تکمیل نموده و با مدارک ثبت نام ارسال نمایید) وی خاطر نشان کرد :  افرادی که فاقد کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت می باشند، ثبت نام  ایشان به صورت مشروط انجام می شود و باید تا پایان نیمسال اول جهت  انجام امور معافیت تحصیلی اقدام نمایند، در غیر اینصورت ثبت نام ایشان  لغو می گردد.

تذکرمهم: شروع کلاس های آموزشی دانشجویان جدید الورود طبق تقویم  آموزشی ابلاغی از معاونت آموزشی وزات بهداشت از 10/07/1400 بصورت غیرحضوری ، مجازی شروع خواهد شد.

دانشجویان می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل  نمایند:

05831550000 داخلی 640-605-612-632

 

 

١٠:٥٠ سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠ / شماره: ٦٩٩٥ / تعداد نمایش: 897 / گروه خبری: اخبار