ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

30 آبان، پایان کار فعالیت پایگاه تجمیعی واکسیناسیون در اسفراین

به گزارش وبدا ، دکتر نادر نیک پرست از جمع آوری پایگاه تجمیعی واکسیناسیون تا پایان آبان خبر داد و گفت : شهروندانی که تاکنون موفق به تزریق واکسن نشده اند این فرصت را از دست ندهند.

وی با بیان اینکه تاکنون 91 هزار و 227 نفر دُز اول و به  58 هزار و 947 نفر  از شهروندان نیز دُز دوم واکسن کرونا تزریق شده است گفت : به این ترتیب درصد افرادی که دُز اول را دریافت کرده اند به بیش از 90 درصد و دُز دوم نیز به بیش از 60 درصد رسیده است.

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین افزود : اطلاع رسانی لازم در خصوص شهروندانی که تا پایان آبان موعد تزریق دُز دوم آنها نرسیده است از طریق روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی اسفراین انجام می شود.

دکتر نادر نیک پرست تعداد تزریق دُز بوستر را 75 دُز عنوان کرد و افزود : مدافعان سلامت ،افراد با ریسک بالای ساکن در مراکز نگهداری ، افراد ساکن در خانه های  سالمندان و کارکنان خانه های سالمندان،  جانبازان ساکن در مراکز نگهداری جانبازان و کارکنان این مراکز ، افراد کم توان ذهنی و جسمی ساکن در مراکز نگهداری و کارکنان این مراکز ، جانبازان بالای 50 درصد و جانبازان شیمیایی تنفسی و افراد با ضعف ایمنی از مشمولین دریافت دُز بوستر هستند.

 

 

 

١٠:٤٧ دوشنبه ١٠ آبان ١٤٠٠ / شماره: ٧٠٧٩ / تعداد نمایش: 132 / گروه خبری: اخبار