ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

‍ هشدار/ مواد شوینده ای که سرمایه شما را می شوید

به گزارش وبدا ، مهندس عظیم دست بند با بیان اینکه اخیرا  کلاهبرداری‌هایی بعنوان راه اندازی خط تولید مواد شوینده خانگی و صنعتی  در سطح کشور به ویژه  اسفراین اتفاق افتاده است گفت :  برخی شهروندان با امید راه اندازی خط تولید و کسب درآمد اقدام به خرید خط تولید مواد شوینده می‌کنند که متاسفانه توسط برخی از شرکت‌ها یا اشخاص کلاهبردار درگیر تولید غیر مجاز شده و ضمن از دست دادن سرمایه اولیه خود، درگیر سایر مشکلات حقوقی و قانونی شده اند.

وی از شهروندان خواست قبل از انعقاد قرارداد برای هر تولیدی حتما با اداره غذا  با شماره های 31550319/324 و 332  تماس و مشورت های لازم را کسب نمایند.


رئیس اداره غذا با اشاره به اینکه کلاهبردان اعلام می کنند برای راه اندازی خط تولید، نیاز به اخد مجوز  نیست و یا اینکه مجوز های لازم را قبلا اخذ نموده اند افزود : به یاد داشته باشید  در هر قراردادی حتما فروشنده برای فرمولاسیون و ماشین آلات خط تولید تعهد کتبی جهت دریافت مجوز بهداشت و استاندارد ملی ایران را به شما  تحویل دهند.


عظیم دست بند با اشاره به اینکه  مجوز تولید مواد شوینده خریدنی و قابل انتقال به صورت اعطای نمایندگی هم نیست افزود : مجوز ها باید از طریق فراهم آوردن شرایط قانونی از سازمان غذا و دارو دریافت شده باشد.  

١٥:١٣ سه شنبه ٢١ دی ١٤٠٠ / شماره: ٧٢٤٤ / تعداد نمایش: 253 / گروه خبری: اخبار