صفحه اصلی > سوالات متداول 
1- مراجعه به دانشکده علوم پزشکی اسفراین به چه صورت است ؟
برای مراجعه به دانشکده علوم پزشکی اسفراین کافی است به خیابان طالقانی مراجعه کنید.
 
2-جهت در یافت کمک مالی برای بیماران خاص و صعب العلاج به کجا باید مراجعه کرد؟
برای دریافت کمک مالی برای بیماران خاص و صعب العلاج به خیایابن طالقانی ، دانشکده علومم پزشکی اسفراین ، معاونت درمان واحد بیماران خاص مراجعه کنید.
 
3- شکایات و انتقادات مردمی از واحد های درمانی فعال در شهرستان اسفراین را چطور باید ارسال کرد ؟
هر گونه شکایت ، انتقاد و پیشنهاد نسبت به ارائه خدمات درمانی و بهداشتی واحد های درمانی زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی اسفراین را می توانید با شماره ..........و یا به آدرس دانشکده علوم پزشکی اسفراین، معاونت توسعه ، واحد بازرسی و شکایات ارسال نمایید.
 
4-نوبت دهی در کلینیک ویژه تخصصی به چه صورت است؟
برای دریافت نوبت پزشک مورد نظر خود می توانید از ساعت 10 تا 11 هر روز با شماره 37267720 تماس بگیرید، لازم به توضیح است این نوبت دهی برای فردای روزی است که تماس می گیرید.
 
5-دانشکده علوم پزشکی اسفراین در چه رشته هایی دانشجو می پذیرید؟
رشته های کارشناسی پرستاری ، بهداشت عمومی ، بهداشت حرفه ای و کاردانی فوریتهای پزشکی از رشته هایی است که دانشکده علوم پزشکی اسفراین در آن جذب دانشجو دارد.
 
6-به منظور اخذ پروانه بهره برداری بهداشتی مواد غذایی باید به کجا مراجعه کرد؟
جهت دریافت پروانه بهره برداری بهداشتی باید ابتدا به واحد غذا مستقر در مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی اسفراین مراجعه و مراحل ذیل را گذراند:
درخواست کتبی ، بازدیداز محل ، تطابق با دستورالعمل ها ، شرایط ساختمانی ، gmp عمومی و اختصاصی 
 
7- نحوه ی تحویل داروهای مخدر ((برای بیماران صعب العلاج )) چگونه است ؟
با مراجعه به واحد بیماران صعب العلاج و گذراندن مراحل ، در خواست بیمار ، تکمیل فرم توسط همکار ، کمیسیون پزشکی مساعدت های لازم انجام می شود.
 
8-بررسی داروهای تاریخ گذشته و معدوم سازی آنها به چه صورت انجام می شود؟
اگر شهروندی از داروخانه فعال در سطح شهرستان اسفراین برای ارائه داروهای تاریخ گذشته شکایتی داشت باید به مدیریت غذا و دارو مراجعه و با اعلام شکایت ، مراحل بررسی محیطی توسط بازرسان و تکمیل صورت جلسه انجام و برابر مقررات برخورد خواهد شد.