اخبار > جلسه پایش ۶ماهه اول برنامه عملیاتی دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

جلسه پایش ۶ماهه اول برنامه عملیاتی دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد

 رییس دانشکده علوم پزشکی اسفراین ارتقا امتیاز برنامه عملیاتی دانشکده نشانگر تلاش  کارکنان حوزه‌های مختلف در راستای تحقق اهداف و برنامه های حوزه های مختلف بهداشتی ، درمانی و آموزشی است.
دکتر ایلدرآبادی : معاونین و مدیران ستادی دانشکده در رابطه با ارتقا هرچه بیشتر شاخصهای برنامه عملیاتی توان خود را به کار گیرند و به شایستگی نقش راهبردی خود را به نمایش بگذارند تا  در ردیف برترین‌های برنامه عملیاتی کشور قرار گیریم .
 رییس دانشکده  علوم پزشکی اسفراین  : مسئولان پایش برنامه عملیاتی در دانشکده در اسرع وقت نسبت به تشویق حوزه های برتر برنامه عملیاتی دانشکده در سال ۱۳۹۸ و۱۳۹۹ اقدام کنند . 

در بخش دیگری از این جلسه محمد حسن امینی مدیر  برنامه عملیاتی به بیان گزارشی در رابطه با عملکرد معاونتها و حوزه‌های مختلف دانشکده در ارتباط با میزان بارگذاری مستندات و مقایسه حوزه‌های دانشکده  و تببین عوامل انحراف در برخی از حوزه‌ها پرداخت.

در ادامه این جلسه نیز معاونین و مدیران و مسئولین پایش برنامه عملیاتی حوزه‌های مختلف دانشکده  به بیان نظرات و پیشنهادات و همچنین وضعیت عملکرد خود در ارتباط با اجرای برنامه عملیاتی پرداختند و در پایان نیز راهکارهای مناسب برای عملکرد هرچه بهتر دانشکده  در این حوزه پیشنهاد شد. 

١٥:١٧ دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ / شماره: ٧٠٥٩ / تعداد نمایش: 110 / گروه خبری: اخبار