ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین در دیدار با اعضای هیئت علمی جذب رشته های جدید در الویت بخش آموزش نقطه قوت آموزش همدلی آنها است

به گزارش مفدا اسفراین ، دکتر طاهره توفیقیان در سلسله دیدارهای خود مهمان اساتید و کارکنان معاونت آموزشی، تحقیقاتی و دانشجویی و فرهنگی بود که در حاشیه گفتگوی صمیمانه با اعضای هیئت علمی گفت : آموزش های دقیق و اعضای هیئت علمی همدل از نقاط قوت این دانشکده است و همه تلاش خود را به کار می بریم تا دغ دغه اساتید ما تنها آموزش و انجام پروژه های تحقیقاتی باشد.

وی با اشاره به اینکه پیگیری جذب رشته های اتاق عمل ، هوشبری و علوم آزمایشگاهی را آغاز کرده ایم افزود : هر چه بیشتر رشته های تحصیلی را بیافزاییم بر تعداد اعضای هیئت علمی ما هم افزوده می شود که ارتقا دانشکده را به همراه دارد و تلاش می کنیم برخی کمبود های هیئت علمی در برخی رشته ها را مرتفع نماییم .

سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین از پیگیری ها برای جذب اعتبارات لازم با هدف تجهیز و بازسازی بیمارستان خبر داد و افزود: از این اعتبار،تجهیز بخش آموزشی بیمارستان برای بهره برداری بهتر دانشجویان و اساتید نیز پیش بینی شده است.

دکتر توفیقیان بر پرداختی های رفاهی کارکنان و ارتقا آنها تاکید کرد و از همه همکاران بخش های مختلف خواست با سعه صدر و روحیه همدلی هر مسئولیتی را که بر عهده دارند به خوبی انجام دهند تا کوچکترین خللی در ارائه خدمات سلامت به مردم رخ ندهد.

 

گفتنی است در این بازدید از تمامی قسمتهای معاونت آموزشی و دانشجویی بازدید بعمل آمد و جهت رفع مشکلات و کاستی های موجود، ظرفیتهای آموزشی و رفاهی مورد بررسی قرار گرفت.

 

٠٨:٣٤ چهارشنبه ١٢ مرداد ١٤٠١ / شماره: ٧٦٤٢ / تعداد نمایش: 215 / گروه خبری: اخبار