اخبار > محفل نورانی انس با قرآن در دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

محفل نورانی انس با قرآن در دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت هفته قرآن و عترت(ع) محفل انس با قرآن با حضور امام جمعه ،رئیس، معاونین، مدیران و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد که در این مراسم 11 نفر از دانشجویان و اساتید برتر در مسابقات بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.

امام جمعه اسفراین در این مراسم با گرامیداشت هفته قرآن و عترت (ع) گفت : قرآن کتاب الهی و معجزه نبی مکرم اسلام بزرگترین سرمایه انسانی است که برای اولین بار بر قلب نازنین پیامبر نازل شد .

حجت الاسلام محمدیان افزود : قرآن سرشار از معرفت های الهی است که هر کس با آن انس بگیرد و همنشین شود او را از گمراهی نجات می دهد .

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز در این مراسم معنوی با بیان اینکه قرآن نور ایمان را در دلها زنده می کند و ما انسانها با حرکت در مسیر قرآن و عترت می توانیم از چشمه الهی سیراب شویم  گفت : طنین قرآن در فضای دانشگاه ها موجب انس بیشتر جوانان با این کتاب آسمانی می شود که تضمینی برای آینده ی روشن آنها است.

دکتر اسحق ایلدرآبادی با بیان اینکه در دانشکده علوم پزشکی اسفراین تمامی زیر ساخت های پرورش استعداد های قرآنی فراهم است ابراز امیدواری کرد در مسابقات قرآنی تعداد افراد برتر در بین دانشجویان و اساتید افزایش یابد.

 در این محفل نورانی سه نفر از قاریان برجسته شهرستان که حائز رتبه های برتر استانی و کشوری بودند آیاتی از کلام الله  وحی را تلاوت کردند.