اخبار > سازمان های مردم نهاد بازوانی مطمئن


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

سازمان های مردم نهاد بازوانی مطمئن

به گزارش وبدا ، مهدی کرامتی در مراسم قدردانی از داوطلبان و خیران سلامت ،سازمان های مردم نهاد  و NGO  ها را شرکای هدفمند دانست که به شکل ساختار یافته ای در جهت تامین زیر ساخت های پیشگیرانه و درمانی سلامت قدم بر میدارند.

مهدی کرامتی مدیریت دوران شیوع گسترده کرونا که  حوزه سلامت در تامین برخی زیر ساخت های خود دچار مشکل بود را نمونه بارز همدلی سازمان های مردم نهاد عنوان کرد و گفت: مجمع خیرین سلامت،خیرین رسانه و داوطلبان سلامت در زوهای سخت کرونا با تامین بسیاری از زیر ساخت ها کمک های ماندگاری را به حوزه سلامت کردند.


وی به  موفقیت اسفراین در بین دانشگاه ها و دانشکده های سراسر کشور در روند واکسیناسیون را یکی دیگر از مصداق های همدلی و برنامه ریزی های صحیح حوزه سلامت اشاره کرد و افزود : این تجربه موفق باید اشتراک گذاشته شود تا توفیقاتی بیشتری ر زمینه های مختلف چه در شهرستان و چه دراستان داشته باشیم.
 
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین هم با تبریک 14 آذر روز داوطلب سلامت گفت: داوطلبان و رابطان سلامت افرادی هستند که در قبال خود وخانواده و جامعه احساس مسئولیت می کنند و پیگیر حل مشکلات بهداشتی هستند.

دکتر اسحق ایلدرآبادی از زحمات رابطان و داوطلبان سلامت که بدون هیچ دستمزدی یاریگر مدافعان سلامت هستند قدردانی کرد و افزود : هر جا مشارکت و همدلی وجود داشته باشد بی تردید موفقیت هم همراه آن خواهد بود.

١٢:٢١ پنج شنبه ١٨ آذر ١٤٠٠ / شماره: ٧١٨٤ / تعداد نمایش: 73 / گروه خبری: اخبار