اخبار > رسیدن به موفقیت مستلزم تلاش گروهی است


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

رسیدن به موفقیت مستلزم تلاش گروهی است

به گزارش وبدا ، مهدی کرامتی در مراسم کنترل نسبی بیماری کرونا و کسب رتبه نخست واکسیناسیون اسفراین در کشور ضمن تبریک این موفقیت به حوزه سلامت و قدردانی از زحمات تیم های واکسیناسیون گفت : وقتی سازمانی به موفقیت می رسد که کلیه نیروها به صورت هماهنگ و منسجم به وظایف خود عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر دانشکده علوم پزشکی،کلیه نهاد ها،خیرین و رسانه ها در این موفقیت نقش بسزایی داشته اند افزود: برای کنترل پیک های متعدد کرونا به ظرفیت های داخلی شهرستان متکی بودیم .

فرماندار اسفراین با بیان اینکه ابتدای شیوع این بیماری با بحران کمبود تجهیزات و امکانات مواجه بودیم که خیرین رسانه و خیرین سلامت به یاری حوزه بهداشت و درمان آمدند گفت : صنایع شهرستان هم با همت خود به خوبی تواسنتند مسئولیت اجتماعی خود را در این بحرن در قبال شهروندان اسفراینی انجام دهند.

مهدی کرامتی به برنامه ریزی های صحیح در حوزه واکسیناسیون در اسفراین اشاره کرد و گفت : همواره تلاش می شد در این برنامه مطابق با دستورالعمل های وزارت بهداشت حرکت کنیم  و این روند تا جایی پیش رفت که جلوتر از بقیه مناطق استان به واکسینه کردن شهروندان در گروه  های سنی مختلف رسیدیم .

وی از مسئولان حوزه سلامت خواست تجربه شیرین موفقیت در طرح واکسیناسیون به مشارکت با دیگر مسئولان بگذارند تا بتوان در بسیاری از بحران ها از آن بهره برد.

١٢:٢٩ سه شنبه ٢٣ آذر ١٤٠٠ / شماره: ٧٢٠٦ / تعداد نمایش: 159 / گروه خبری: اخبار