اخبار > سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین در پیامی ۲۶ مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت.


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین در پیامی ۲۶ مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت.

روز ۲۶ مرداد ۱۳۶۹ ، میهن اسلامی شاهد حضور عزیزانی بود که پس از سال‌ها اسارت در زندان‌های مخوف رژیم بعثی صدام ، قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود می‌گذاشتند .
 این روز یکی از خاطره‌انگیز‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است که شاهد حضور و آزادی مردانی بود که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند ، مجاهدت و استقامت ورزیدند و آنها توانستند در سال‌های زجر و شکنجه ، با وجود درد و بیماری جسمی ، روح و روان خود را حفظ کنند و تقوا و مردانگی خود را مضاعف نمایند تا در بازگشت به ایران اسلامی در صحنه‌های مختلف اجتماعی ، سرمشق و نمونه‌ای برای صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی باشند .
‏دلیرمردانی که با جهادی از جنس صبر و استقامت، آزادگی و وارستگی را به ما آموختند. آزادمردانی که با حفظ اعتقادات و دلبستگی به اسلام و کشور، موجب افتخار و آبرومندی ملت خود در برابر دشمن شدند.
این روز به یادماندنی و خاطره انگیز  را خدمت همه آزادگان گرانقدر،  تبریک عرض می نمایم. 🌹🌷🌹🌷
دکتر طاهره توفیقیانسرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین  

١٢:٢٠ چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١ / شماره: ٧٦٧٩ / تعداد نمایش: 58 / گروه خبری: اخبار