اخبار > سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین : اولویت اصلی حوزه سلامت ساماندهی وضعیت درمانی شهر در کلیه مراکز درمانی و تشخیصی است


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین : اولویت اصلی حوزه سلامت ساماندهی وضعیت درمانی شهر در کلیه مراکز درمانی و تشخیصی است

به گزارش وبدا ، دکتر توفیقیان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه از همان آغاز فعالیت در دانشکده علوم پزشکی اسفراین بازدید های سرزده و دوره ای خود را با هدف بررسی برخی مشکلات حوزه سلامت به ویژه در بیمارستان امام خمینی(ره) در دستور کار خود قرار داده است گفت :  نفع بیمار و مردم برای ما  از هر چیز دیگری مهمتر است.

وی با اشاره به اینکه مسئول سلامت مردم و درمان آنها ما هستیم و تردید نداشته باشید  که دغدغه مند تر از مسئولان شما در حوزه سلامت کسی نخواهد بود افزود : پیگیر مشکل مرکز خصوصی دیالیز هستیم .

سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین  از تلاش های جدی برای ۲۴ ساعته کردن مرکز خدمات جامع سلامت صفی آباد خبر داد .

دکتر توفیقیان به رایزنی های متعدد برای جانمایی کارشناسانه ی فضای نصب دستگاه MRI اشاره کرد و گفت : به زودی این دستگاه در اسفراین راه اندازی و مردم از خدمات آن بهره مند می شوند.

وی با بیان اینکه طرح دارویار در اسفراین همزمان با سراسر کشور اجرا شد که بدون افزایش پرداختی از جیب مردم بسیاری از داروهای بیماران صعب العلاج را با پوشش بیمه ای به راحتی در اختیار بیماران قرار می دهد افزود: در این طرح یارانه دارو برای همه مردم است و دهک بندی ندارد.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین پیر شدن جمعیت را معضلی جدی برای آینده کشور دانست و گفت: بیمه ناباروری با مصوبه دولت به طور کامل همگانی شد .

توفیقیان به قرمز بودن اسفراین در رنگ بندی های کرونایی اشاره کرد و افزود: تداوم شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و تزریق دُز چهارم کرونا با توجه به آغاز مدارس و سفر اربعین بسیار مورد تاکید است.
     
وی ضمن قدردانی از تمام تلاش های خبرنگاران در عرصه سلامت از آنها خواست با انعکاس واقعیت ها و نقد منصفانه مسئولان سلامت را در ارتقا خدمات بهداشتی و درمانی یاری نمایند.

گفتنی است در پایان این نشست از خبرنگاران حوزه سلامت با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

١٢:٣٨ دوشنبه ٣١ مرداد ١٤٠١ / شماره: ٧٦٨٩ / تعداد نمایش: 88 / گروه خبری: اخبار