اخبار > سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین: پزشکان با اجرای طرح تحول نظام سلامت زحمات زیادی را متحمل شدند که بار بزرگی از این طرح بر عهده آنان بود.


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین: پزشکان با اجرای طرح تحول نظام سلامت زحمات زیادی را متحمل شدند که بار بزرگی از این طرح بر عهده آنان بود.

به گزارش وب دا،سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسفراین در آئین نکوداشت روز پزشک و داروساز با بیان اینکه با اجرای طرح تحول نظام سلامت زحمات زیادی را پزشکان ما متحمل شدند،گفت: این طرح با مشکلات زیادی از قبیل کمبود تجهیزات و امکانات مالی و مشکلات اقتصادی مواجه بود که با کمک و همکاری پزشکان و تیم درمان گام های زیادی در این زمینه برداشته شد‌.

دکتر طاهره توفیقیان گفت :زحمات پزشکان به قدری اهمیت دارد که با پول و منابع مالی قابل جبران نیست و جبران آن فقط لبخند بیمار و سلامتی است که به مردم جامعه هدیه می کنند که همه این ها اجری است که خداوند به آنان عطا می کند.

وی افزود:تمام سعی و تلاشمان را خواهیم کرد تا تمام  تجهیزات موردنیاز و امکانات رفاهی پزشکان را فراهم نماییم تا این عزیزان بدون  دغدغه و در کمال آرامش بتوانند کار طبابت انجام دهندو فقط دغدغه پزشک بیمارش باشد و تا جایی که بتوانیم در جهت خدمت به شما خدمتگزاران خدوم اقدامات لازم را انجام می دهیم.

٠٨:٢٥ دوشنبه ٧ شهريور ١٤٠١ / شماره: ٧٧٠٣ / تعداد نمایش: 137 / گروه خبری: اخبار