اخبار > تولید محتوای آموزشی و بهداشتی به همت دانشجویان


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

دستاورد نشست هم اندیشی معاونت آموزشی و بهداشتی :

تولید محتوای آموزشی و بهداشتی به همت دانشجویان

دانشجویان رشته بهداشت عمومی میهمان اساتید و مسئولان اجرایی معاونت بهداشتی و آموزشی شدند.

به گزارش  وبدا و به نقل از مفدا اسفراین، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین در جمع دانشجویان رشته بهداشت عمومی با تاکید بر اثر گذاری تولید محتوای رسانه ای بر افزایش آگاهی مردم در پیشگیری و کنترل بسیاری از بیمار ها از دانشجویان علاقه مند در عرصه تولید محتوای رسانه ای خواست آموزش و فعالیت های بهداشتی را در قالب های رسانه ای مثل پوستر ، پمفلت یا بازی های جذاب تولید و با در اختیار گذاشتن به این معاونت به نشر حداکثری و پاسخ به نیاز مخاطب همت نمایند.

دکتر حمید رضا شرکاء بااشاره به اینکه طرح های پیشنهادی در حوزه سلامت و بهداشت حمایت می شود افزود : دانشجویان بابیستی از هماهنگی ایجاد شده بین بخشی در حوزه معاونت بهداشتی و آموزشی بهره لازم را برای ارائه ایده های خلاقانه و بالفعل کردن آنها ببرند.

دکتر راضیه پیروزه عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : به دانشجویانی که نیاز سنجی های مناسب در حوزه بهداشت و مدارس و ارائه راهکارهای مفید برای آموزش آنها داشته باشند، امتیازات ویژه تعلق می گیرد.

گفتنی است در این نشست دانشجویان در گفتگویی صمیمانه از برخی روش های نامناسب آموزشی انتقاد و پیشنهاد های کاربردی خود را برای حل آنها ارائه کردند.

 

 

١١:٢٨ دوشنبه ١٦ آبان ١٤٠١ / شماره: ٧٨٣٠ / تعداد نمایش: 65 / گروه خبری: اخبار